O mně


Všechno to začalo před lety, když jsem jako dítě poprvé vzala do ruky tužku a začala kreslit. Na obrázcích ožívaly dětské představy a sny a já byla šťastná. Během let se k tužce a pastelkám přidaly další výtvarné techniky a já jsem zrovna tak šťastná, když mohu malovat a pomoci zhmotnit i vaše představy a sny.

Před sedmnácti lety jsem si pořídila svou první akvarelovou sadu a propadla kouzlu těch křehkých barev a jemných vrstev, od té doby mám prsty od barev skoro neustále a hlavně stopy anilinek maskuji červeným lakem na nehty :).

Na své malovací cestě jsem potkala spoustu úžasných lidí, se kterými jsem ráda spojila své síly, ať už jde o ilustrace pohádek pro děti s dyslexií, nebo pohádky pro Nedoklubko, či pro charitativní projekty – Konto Bariéry, Maturus, žvýkačky Charity Gums.

Je mi ctí, že mou práci můžete najít i na poctivých českých plenkách (Mama Pocket), nebo ve spojení s textilní tvorbou (Theresička, Lusinda), či přírodní kosmetikou (Indívo, Biorythme) a éterickými oleji (Alchymystique) nebo úžasným ekologickým květinářstvím Kytky od potoka.Kontakt

Mgr. Jitka Zajíčková

zajickova.art@gmail.com

Fler – obchod

Facebook | Instagram | můj Blog

IČ 01516078