Akvarel s Jitkou - kurzy

Kurzy a dárkové poukazy v souvislosti s COVID-19

AKTUÁLNÍ INFORMACE – duben 2021

Poukazy vystavené s platností do konce května/června 2021 jsem prodloužila do 31. 12. 2021.

Jakmile to bude možné, budu vypisovat kurzy a držitele poukazů budu odbavovat přednostně – prosím, hlídejte si vypsané termíny.

Moc se těším, až se budeme moci potkávat.

Jitka

——————————————————————————————-

Vážení a milí,

vzhledem k situaci, která panuje kolem, se kurzy od 12. 3., a také veškeré dubnové a květnové kurzy, na které jste se přihlásili, konat v plánovaném termínu nebudou. Ohledně dalších termínů vás budu informovat podle vývoje situace.

Davona je z usnesení vlády ze dne 14. 3. 2020 zavřena, což samozřejmě respektuji. Ani mě nepřipadá  v tuto chvíli rozumné  se shromažďovat nikde jinde, kde bychom byli v blízkém kontaktu. S rouškami bychom si stejně kurz neužili.

Dávám ale dohromady strategii na další měsíce a hledám možnosti, jak vás o kurz díky situaci s COVID-19 nepřipravit. 

Zatím mám tato řešení:

  1. Náhradní termín: jakmile situace dovolí, a bude rozumné se sejít. Je možné, že se kurz bude konat v jiném ateliéru  v Praze, ale to bych vám všem dala samozřejmě včas vědět – termíny kurzů
  2. Výběr z Kurzů na doma: videokurz  Botanický akvarel – zde. Obsahuje vše, co živý kurz, jen s tím rozdílem, že si sami obstaráte pomůcky. Alternativa kurzu „Akvarel srozumitelně“ v materiálech v pdf –  jsou k dispozici.

Podrobnosti k vámi vybrané náhradě s vámi velmi ráda proberu po mailu a vše doladíme k vaší plné spokojenosti.

Dárkové poukazy můžete uplatnit i po datu na nich uvedeném. Maximálně však do konce října 2020. Neodkládejte, prosím, proto příliš výběr termínu.

aktualizace pro

Kurzy v květnu, červnu

Jak to tak vypadá – podle vývoje situace – a vy budete mít zájem, první kurzy by mohly probíhat od začátku června. Učit budu v mimořádném režimu. Kurzů bude vypsáno opravdu jen pár a striktně bude dodržován omezený počet účastníků.

Kurzy se budou konat výhradně v ateliéru na Vinohradech v omezeném počtu max. 5 osob (včetně mě) a za zvýšených hygienických opatření.

Zvažte, prosím, zda nespadáte do rizikové skupiny a je pro vás rozumné se kurzu zúčastnit. Pokud se rozhodnete pro účast na kurzu, vytiskněte a vyplňte, prosím, čestné prohlášení, které mi odevzdáte před začátkem kurzu.

V ateliéru budete požádáni o dodržování bezpečnostních opatření: roušky, dostatečné rozesazení a desinfekci rukou (desinfekce vám bude k dispozici). V dílně jsou na všech umyvadlech mýdla. Po každém kurzu proběhne desinfekce prostor.

Vím, že nejde o příliš komfortní situaci, každopádně se moc těším na setkání s vámi. Věřím, že nám příjemný tvořivý čas všem prospěje.

malování doma COVID-19

Zůstaň doma. Maluj s Jitkou

Protože mnoho z nás je doma s dětmi, a ty je potřeba zabavit a nebo i vy sami začínáte malovat, vymyslela jsem projekt Zůstaň doma. Maluj s Jitkou.

První video, včetně informací o pomůckách, najdete zde:

Jestli máte ve svém okolí někoho, kdo by návod využil, klidně sdílejte, budu ráda, když pomůžu co nejvíce lidem. Samozřejmě se můžete přihlásit k odběru :).

Když obrázek nasdílíte na facebooku nebo instagramu a označíte ho #zustandoma_malujsjitkou a třeba zmíníte i mně, abych příspěvek viděla, budeme je mít pěkně pohromadě v improvizované virtuální galerii 🙂

Děkuji a přeji pěkný den a pevné zdraví! Věřím, že společně celou nepříjemnou situaci s kurzy a COVID-19 zvládneme!

Jitka