Gurmánský akvarel, ovoce a dortíky akvarelem, kurz jen u Mgr. Jitky Zajíčkové
Akvarel s Jitkou - kurzy

Gurmánský akvarel, nový kurz i pro začátečníky

Kurz Gurmánský akvarel jsem pro vás vymyslela proto, že stejně jako spousta jiných žen, i já ráda vařím. Dokonce jste mě mohli vidět vařit i ve vysílání České televize, kde jsem pekla domácí muesli tyčinky, vyráběla sýry a nebo ukazovala využití různých léčivých rostlin.

Proč kurz Gurmánský akvarel?

Pokud se chcete vyloženě pobavit, doporučuji vaší pozornosti díl pořadu Sama doma, kde vařím společně s Patrikem Hezuckým. Mám tam 2 vstupy, ve kterých připravuji domácí mascarpone a tvaroh. Takže, jak vidíte, ke gastronomii mám skutečně blízko a nový kurz Gurmánský akvarel je jen dalším logickým krokem.

V prvním termínu kurzu, který se uskutečnil v červnu, jsme sice měli malovat dortíky, ale protože právě panovala obrovská vedra, namalovali jsme si zmrzlinový pohár!

Gurmánský akvarel, Mgr. Jitka Zajíčková, Akvarel s Jitkou

Čím je kurz jedinečný?

Stejně jako všechny moje kurzy, i tento je příležitostí, jak si vyzkoušet kvalitní pomůcky, pracovat podle autorských předloh, které pro vás sama maluji a také potkat se s podobně naladěnými lidmi v příjemném prostředí. Na všech kurzech vás učím výhradně já a používám postupy, které ode mně znáte z televize, sociálních sítí nebo návodů v časopisech.

Co se naučíte na kurzu Gurmánský akvarel: Ovoce a dortíky akvarelem?

Kurz jsem koncipovala tak, aby byl vhodný i pro úplné začátečníky. Projdeme tedy základy techniky, práci s barvou, pomůcky.

Zjistíte, jak pracovat s objemem a tvarem, světlem a stínem a také, jak stylizovat a zjednodušovat, abyste se neutopili v detailech. Nemusíte se ničeho bát, jsem zkušená lektorka s pedagogickým vzděláním a kurzem vás provedu krok za krokem podle vlastní osvědčené koncepce.