akvarelová poradna. Jak na akvarel?
Akvarel s Jitkou - kurzy,  Akvarel s Jitkou - techniky,  DIY - vyrobte si

Akvarelová poradna! To je něco, co mi tu citelně chybělo!

Akvarelová poradna je tu pro vás!

Když jsem před 20 lety začínala s akvarelem, neměla jsem se koho zeptat. Internet prakticky neexistoval a v knihkupectví jsem sehnala jen 2 knihy o akvarelu.

Na trhu ani zdaleka nebylo ta velké množství výtvarných pomůcek, jako je dnes, ale i tak bych velmi uvítala možnost se někoho zeptat, nebo s někým sdílet svoje úspěchy a neúspěchy v akvarelu.

Využila jsem toho, že se na mých sociálních sítích tvoří docela hezká a vstřícná komunita týkající se akvarelu a pro akvarelové poradenství jsem využila právě platformu mého instagramu.

Začínáte s akvarelem a nevíte, jak začít? Tápete při výběru pomůcek?

akvarelová poradna Jitka Zajíčková instagram

Proč vznikla Akvarelová poradna?

Do zpráv a do mailu mi chodí velké množství dotazů, které se týkají akvarelu. Místo toho, abych odpovídala jednotlivě každému z vás, což je samozřejmě časově velmi náročné a odpovědi se často opakují, rozhodla jsem se odpovídat veřejně, prostřednictvím krátkých videí na instagramu.

Odpověď se tak dostane k většímu množství lidí a vy máte možnost se snadno do Akvarelové poradny zapojit s dotazem.

Jak položit vlastní dotaz do Akvarelové poradny?

Je to velice snadné.

Napište mi váš dotaz jako komentář pod videem, které je označeno „Ptáte se“, a já vám v některém z dalších dílů odpovím. Myslete, prosím na to, že odpověď je omezená délkou trvání videa kolem 1 minuty. V této podobě je akvarelová poradna ZDARMA.

Pokud máte speciální dotaz, můžu vám ho zodpovědět v rámci skupinového kurzu v ateliéru nebo můžete využít intenzivní a individuální kurzy akvarelu, kde se cíleně zaměříme na to, co právě vás zajímá.

Co už jsme řešili v Akvarelové poradně?

Vaše časté dotazy pro Akvarelovou poradnu se týkají toho, jestli je akvarel skutečně pro každého, jestli i vy můžete malovat. Věnovali jsme se také finanční stránce pořizování výtvarných pomůcek a tomu, jestli zvolit akvarel v tubě nebo pánvičkách.

Na videa se dostanete kliknutím na příslušný obrázek.

jak vybrat barvy na akvarel
levné pomůcky na akvarel
akvarelové barvy v pánvičkách poradna akvarel s jitkou
poradna akvarelové barvy v tubách

Chcete se se mnou potkat naživo a u malování si popovídat o akvarelu?