Dermacol love day akvarelový workshop
Akvarel s Jitkou - kurzy pro firmy,  Časopis Kreativ

DERMACOL LOVE DAY. Workshopy a akvarel

Akvarelové workshopy a malba akvarelem přímo na pódiu Prima Love Stage na akci Dermacol Love Day 1. 5. 2023 v pražské Grébovce.

Jestli jste jako já tak trošku ze staré školy, máte možná svátek lásky spojený s prvním májem a ne sv. Valentýnem. Já osobně mám první máj spojený i prvomájovými průvody, ale o tom dnes psát nechci.

akvarelový workshop na Dermacol Love Day Jitka Zajíčková

Dermacol Love Day 1. 5. 2023

Jak možná víte, dlouhodobě spolupracuji s časopisem Kreativ, pro který už několik let chystám do každého čísla pravidelné lekce akvarelu. Časopis Kreativ je partnerem Dermacol Love Day a oslovili mě s prosbou na uspořádání akvarelových workshopů právě na téhle akci.

Mimo workshopů mě čeká i vystoupení na pódiu Prima Love Stage s časovou dotací 15 minut.

Program Dermacol Love Day

Akvarelové workshopy ve spolupráci s časopisem Kreativ

Akvarelové workshopy na Dermacol Love Day nebudou tak rozsáhlé, jako moje běžné kurzy v ateliéru. Trvat budou pouze 45 – 50 minut a půjde o lehké a hravé seznámení s akvarelem, na kterém si účastníci namalují jarní a kvetoucí motivy.

Workshopy budou probíhat v časech 14:00, 16:00 a 18:00 a počet účastníků na ně je omezen na maximální počet 10 osob. Najdete mě u stánku označeného „časopis Kreativ“.

Prima love stage akvarel jitka zajíčková

Vystoupení na Prima Love Stage

Tohle je něco, na co jsem upřímně zvědavá! Na pódiu budu naživo malovat akvarelem a něco málo povídat o téhle krásné výtvarné technice.

Je sice fakt, že mám zkušenost s živým malováním na kurzech, výstavách i v televizi, ale na pódiu jsem ještě nemalovala.

Prostor na pódiu budu mít vymezený na patnáct minut, takže mám v plánu předvést své rychlomalování květin bez předkreslení.

Prima Love Day akvarel Jitka Zajíčková

S nadsázkou můžu říct, že mi Xindl X bude dělat předskokana, má koncert od 16:00 a já začínám v 17:30 🙂

Vstup na akci je volný, celý program probíhá v Grébovce (Havlíčkovy sady) na pražských Vinohradech. Hlavními organizátory jsou Prima Love, Dermacol, Městská část Praha 2, vydavatelství Vltava Labe Media.

Podrobné informace o celé akci najdete zde.